Dolgozóink

 

Csábi István - intézményvezető

Csuka László - intézményvezető helyettes

Kanyó András - intézményvezető helyettes

Csukáné Szerémy Andrea-tagintézmény vezető

 

TANSZAKAINK, TANÁRAINK NOKS-os MUNKATÁRSAK TECHNIKAI DOLGOZÓK
VOKÁLIS (vegyes) Jónás Attiláné - iskolatitkár Káplár Józsefné - portás

Barta Enikő - tanszakvezető (magánének, szolfézs)

Holes Andrea - könyvtáros Paulovics Zsolt - karbantartó
Tótné Lengyel Judit (magánének) Kelemen Krisztián - rendszergazda Széles Sándorné - takarító

Babicz Beáta Annamária (gitár)

Tajti Gabriella - iskolatitkár (Szécsényi Tagintézmény) Tor Ferencné - takarító

Dianis Dóra (gitár)

Zana-Gyimesi Vanda - könytáros (tartósan távol)  

Szenográdi Noémi (gitár)

   
Perneczkyné Baranyi Klára (hegedű) - óraadó    
Koplányi Bárány Tímea (gitár) - tartósan távol

 

   
     
RÉZFÚVÓS (vegyes)    
Tóth Miklós - tanszakvezető (trombita, kürt, furulya)    
Csetneki Hanna  (népzene)    
Csiki Gábor Imréné  (népzene)    
Dávid Zsuzsanna (képzőművészet)    
Pálmai Krisztián  (szintetizátor, szám.zene)    
Sebjánné Rabóczki Terézia (moderntánc)    
Sebján Rebeka Rozália (moderntánc) - óraadó    
Gyimesi László (szolfézs,szintetizátor) - óraadó

 

   
     
FAFÚVÓS    
Kanyó András  - tanszakvezető, mesterpedagógus (fuvola, furulya)    
Barát Attila (szaxofon, klarinét, furulya)    
Berki Lilla Ildikó (oboa, furulya, korrepetíció)    
Gyimesiné Sepsi Erika (fuvola, furulya)    
Hajdú István (furulya, szolfézs)    
Tóth Péter (fagott, furulya)    
Palánki Lénárd (furulya, szolfézs)    
Palánki Éva (fuvola, furulya)    
Tóth Miklós (furulya)    
     
ZENEISMERET    
Franka Beáta - tanszakvezető    
Barta Enikő    
Csábi István    
Csiki Gábor Imréné    
Demkó Natália    
Hajdú István    
Marótiné Drajkó Mónika    
Pálmai Krisztián    
Ember Péterné - óraadó    
Gyimesi László - óraadó    
Kamarás Andrea - óraadó    
Temeláné Csernák Bernadett - óraadó    
Kocsiné Czifra Klára - óraadó    
Nádháziné Hajdu Éva - óraadó    
Tóth Gergely - óraadó    
     
BILLENTYŰS    
Csuka László - tanszakvezető (zongora)    
Perneczky Zsolt (zongora, korrepetíció) - óraadó    
Demkó Natália (zongora)    
Kósa József (zongora)    
Lévárdi Beáta Andrea (zongora)    
Széles-Tiszai Enikő (zongora, tartósan távol)    
Somogyvári Ildikó (zongora) - óraadó    
Tóth Istvánné (zongora)    
Molnár Ottó (zongora)    
Ember Péterné (zongora) - óraadó    
     
FAFÚVÓS (vegyes) - Szécsényi Tagintézmény    
Barát Attila - tanszakvezető (szaxofon, klarinét,furulya)    
Bakos Ferenc (képzőművészet)    
Csukáné Szerémy Andrea (színjáték)    
Garamvölgyi Adrea (színjáték) - óraadó    
Palánki Éva (fuvola, furulya) - óraadó    
     
BILLENTYŰS (vegyes) - Szécsényi Tagintézmény    
Lévárdi Beáta - tanszakvezető, mesterpedagógus (zongora, kórus)    
Bobály Csaba (gitár)    
Csuka László (zongora)    
Molnár Ottó (zongora, korrepetíció)    
Kissné Csépe Éva (szolfézs) - óraadó