Pro Musica Balassagyarmat Alapítvány

Tisztelt Szülők!

Iskolánk alapítványának a Pro Musica Balassagyarmat Alapítvány célja a Rózsavölgyi Márk Alapfokú Művészeti Iskolában folyó érték-orientált zenei nevelés és előadóművészeti tevékenység támogatása, amatőr énekes és hangszeres együttesek munkájának támogatása.

Az alapítvány céljai megvalósítása érdekében különösen támogatja a Rózsavölgyi Márk Alapfokú Művészeti Iskolában tanuló gyermekek zenei nevelését, a tárgyi és személye feltételek biztosítását.

Ezúton szeretnénk kérni a kedves szülőket, hogy támogassák alapítványunkat.

A Pro Musica Balassagyarmat Alapítvány bankszámlaszáma:

63600708 – 17019873

2021-től iskolánk alapítványa is tudja fogadni a személyi jövedelemadó 1%-át!

Kérjük, hogy a Pro Musica Balassagyarmat Alapítványt
jelölje meg kedvezményezettként adója 1%-os nyilatkozatában!

A felajánlott 1 %-ot, az alapítvány a Rózsavölgyi Márk Alapfokú Művészeti Iskola szakmai céljainak megvalósításához használja fel: tehetséggondozás, hangszerek beszerzése, művészeti versenyek és táborok szervezése, az oktatási környezet javítása, stb.

PRO MUSICA BALASSAGYARMAT ALAPÍTVÁNY

Adószám: 19163277-1-12

A kuratórium elnöke: Kanyó András
A kuratórium további tagjai: Jónás Attiláné és Csuka László

Az alapítvány gazdálkodásával, működésével kapcsolatban felvilágosítást kérhetnek a kuratórium elnökétől. Időpont egyeztetés az iskolatitkáron keresztül lehetséges.

Köszönjük támogatásukat!

Alapító okirat